Γέμισε χρώματα το Γύθειο για την 10η γιορτή λουλουδιών08/05/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΑναβιώσε για ακόμη μια χρονιά η γιορτή λουλουδιών στο Γύθειο. Στην κεντρική πλατεία εκατοντάδες λουλούδια αποτέλεσαν πόλο έλξης των επισκεπτών που θέλησαν να μάθουν απο τους εκθέτες τα «μυστικά» των ελληνικών φυτών.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΕκδηλώσεις για την απελευθέρωση της Μονεμβασιάς23/07/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΘερινό σχολείο για τους απόδημους απο το ΕΑΠ στον Μυστρά22/07/2024ΕκπαίδευσηΛακωνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία