Η άμαξα της σταχτοπούτας στο Αγρίνιο για καλό σκοπό29/12/2022ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΗ Σταχτοπούτα με την άμαξά της βρίσκονται στην κεντρική πλατεία του Αγρινίου για καλό σκοπό. Και όπως το ομώνυμο παραμύθι είχε καλό τέλος, μακάρι και για την 15χρονη μαθήτρια από την περιοχή όλα να πάνε κατ’ ευχήν!SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία