Αρκαδία | Δεν πέρασαν οι Λακωνικές απαλλοτριώσεις για το ΣΔΙΤ απορριμμάτων27/09/2019ΠολιτικήΑρκαδίαΔεν πέρασαν οι αποφάσεις για αναγκαστικές απαλλοτριώσεις για το ΣΔΙΤ των σκουπιδιών από το Περιφερειακό Συμβούλιο. Στην συνεδρίαση βρέθηκαν πολίτες από την Αρκαδία και την Λακωνία οι οποίοι διαμαρτυρήθηκαν με πανό μέσα στην αίθουσα..SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΠως έγινε το φονικό στην Αρκαδία23/07/2024ΚοινωνίαΑρκαδίαΑνεβάζει «ταχύτητα» ο Αστέρας με συνοδηγό την Άκτωρ13/07/2024ΑθλητισμόςΑρκαδία“Say Cheese”: Οι δρόμοι του τυριού στην Πελοπόννησο στο Λεωνίδιο08/07/2024ΟικονομίαΑρκαδία