Πάτρα | Διαμαρτυρία του Δήμου της Πάτρας στη ΔΕΗ17/09/2021ΠολιτικήΑχαΐαΜεγάλη κινητοποίηση πραγματοποιήθηκε σήμερα στην Πάτρα έξω από τα κεντρικά γραφεία της ΔΕΗ στην Ακτή Δυμαίων. Ο Δήμος της Πάτρας και το εργατικό Κέντρο κάλεσαν τους πολίτες να διαμαρτυρηθούν για τις αυξήσεις που έρχονται στους λογαριασμούς της ΔΕΗ.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Ούτε τα Χριστούγεννα έτοιμη η πεζοδρόμηση της Μαιζώνος»26/07/2024ΚοινωνίαΑχαΐαΚατάμεστη η λαϊκή αγορά της Πάτρας – Όλοι αναζητούν φθηνότερα προϊόντα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα“Ζαλίζουν»οι τιμές στα ενοίκια στην Πάτρα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα