Εκλογές ΤΕΕ – Οι μηχανικοί προσήλθαν στις κάλπες20/05/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαΣτην κάλπη προσήλθαν σήμερα πάνω από 2.500 μηχανικοί σε Αχαΐα, Ηλεία, Κεφαλονιά και Ζάκυνθο. Ειδικότερα τα μέλη του ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδας εκλέγουν τη νέα Αντιπροσωπεία τους και επίσης τους αντιπροσώπους τους στο Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδος.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑντιδράσεις για το ειδικό σήμα στα ταξί που δεν δέχονται POS26/07/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαTo πρόβλημα της λειψυδρίας στην Βουλή25/07/2024ΠεριβάλλονΔυτική ΕλλάδαΠανώλη αιγοπροβάτων: Μέτρα λαμβάνουν οι Περιφέρειες24/07/2024ΟικονομίαΔυτική Ελλάδα