Με λαμπρότητα οι εορτασμοί στην Ζάκυνθο για την Ένωση των Επτανήσων22/05/2024ΚοινωνίαΖάκυνθοςΜε λαμπρότητα και πλήθος πολιτικών, αρχών και φορέων τελέστηκαν στη Ζάκυνθο οι εκδηλώσεις για τα 160 χρόνια από την Ένωση των Επτανήσων με τη μητέρα Ελλάδα. Αρχικά τελέστηκε δοξολογία και κατάθεση στεφάνων και μετέπειτα ακολούθησε παρέλαση.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, ΚέρκυραΠρωτόκολλο συνεργασίας του Δήμου Ζακύνθου με το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο για το Ναυάγιο26/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθοςΗ παραλαβή της μελέτης για το «ναυάγιο» της Ζακύνθου24/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθος
«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, Κέρκυρα
Πρωτόκολλο συνεργασίας του Δήμου Ζακύνθου με το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο για το Ναυάγιο26/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθος