Ηλεία | Επίσκεψη διοικητή του ΟΑΕΔ στον Πύργο – Συνάντηση με τον Δήμαρχο & φορείς της πόλης18/06/2020ΠολιτικήΗλείαΗ ανεργία στην Ηλεία βρέθηκε στο επίκεντρο της συζήτησης μεταξύ του δημάρχου Πύργου και του διοικητή του ΟΑΕΔ, ο οποίος επισκέφθηκε σήμερα την πρωτεύουσα του νομού. Ο κ. Πρωτοψάλτης είχε επαφές και με φορείς του τόπου.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΔύο ισχυροί σεισμοί σε ένα 24ωρο στην Κυλλήνη09/07/2024ΚοινωνίαΗλείαΜετέτρεψαν την Στροφιλιά… σε πίστα για τζιπ07/07/2024ΠεριβάλλονΗλείαΟ Υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη για τις φωτιές στην Ηλεία26/06/2024ΠεριβάλλονΗλεία