Αιτωλ/νια | Άδεια πόλη η Ναύπακτος… λόγω Kορωνοϊου16/03/2020ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΜε πόλη φάντασμα έμοιαζε η Ναύπακτος μετά την ανακοίνωση για τη λήψη έκτακτων μέτρων από την κυβέρνηση. Μόνο φούρνοι, σούπερ μάρκετ και τα καφέ take away ήταν ανοιχτά και εκεί η κίνηση ήταν μειωμένη.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία