Άργος | Ένας χρόνος από τις Δημοτικές Εκλογές. Δημ. Καμπόσος : «Το ευχαριστώ στο λαό, το ανταποδίδω με έργα»27/05/2020ΠολιτικήΑργολίδαΈνας χρόνος πέρασε από τις δημοτικές εκλογές με τον Δήμαρχο Άργους Μυκηνών να κάνει τον απολογισμό του. Όπως είπε ο ίδιος το ευχαριστώ στους δημότες το ανταποδίδει με έργα και δήλωσε πως έρχονται πολλά και στο άμεσο μέλλονSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑνοιχτή βιβλιοθήκη – βάρκα στο Πόρτο Χέλι23/07/2024ΠολιτισμόςΑργολίδαΝαύπλιο: Mε μεράκι… η εκδήλωση του Εργαστηρίου Ελληνικού Χορού26/06/2024ΠολιτισμόςΑργολίδαΥψηλός κίνδυνος πυρκαγίας – Ήχησε ξανά το 112 στην Αργολίδα20/06/2024ΠεριβάλλονΑργολίδα