Αχαΐα | Γιορτή αγάπης στο ΠΓΝΠ από την Ένωση Γυναικών Πάτρας24/12/2019ΚοινωνίαΑχαΐαΧριστουγεννιάτικη γιορτή πραγματοποιήθηκε στο ΠΓΝΠ από την Ένωση Γυναικών Πάτρας. Χορευτικά και χριστουγεννιάτικες μελωδίες συνέθεσαν το εορταστικό σκηνικό. Τα μέλη της ένωσης μοίρασαν δώρα και γλυκά στους ασθενείς και τους συνοδούς τους.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Ούτε τα Χριστούγεννα έτοιμη η πεζοδρόμηση της Μαιζώνος»26/07/2024ΚοινωνίαΑχαΐαΚατάμεστη η λαϊκή αγορά της Πάτρας – Όλοι αναζητούν φθηνότερα προϊόντα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα“Ζαλίζουν»οι τιμές στα ενοίκια στην Πάτρα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα