Εκ του Σύνεγγυς | Η διευθύντρια του Κ.Υ. Ναυπάκτου Βασιλική Μουσγά | Ολόκληρη εκπομπή23/03/2020Εκ του Σύνεγγυς • ΥγείαΑιτωλοακαρνανίαΗ διευθύντρια του Κ.Υ. Ναυπάκτου Βασιλική Μουσγά,για τις επιπτώσεις,τα μέτρα προστασίας των πολιτών και το βαθμό ετοιμότητας του Κ.Υ. στη μάχη κατά της επιδημίαςSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία