Ναύπακτος | Κεφαλονίτικοι «σκαραβαίοι» εν δράση20/01/2020StyleΑιτωλοακαρνανίαΣτην Ναύπακτο βρέθηκαν οι σκαραβαίοι της Κεφαλονιάς. Τα μέλη της λέσχης Σκαραβαίων ταξίδεψαν για να κόψουν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους ενώ στο πλαίσιο του ταξιδιού τους έκαναν στάση και στην Πάτρα για φιλανθρωπικό σκοπό.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία