28η Οκτωβρίου – Η εθνική επέτειος τιμήθηκε σε κάθε γωνιά της χώρας28/10/2023ΚοινωνίαΔυτική Ελλάδα, Ιόνια Νησιά, ΠελοπόννησοςΜε εθνική υπερηφάνεια και μηνύματα στο πνεύμα της ημέρας κορυφώθηκαν οι επετειακές εκδηλώσεις για το «ΟΧΙ» του 1940 σε ολόκληρη την περιφέρεια. Εικόνες απο Ναύπακτο, Αντίρριο, Τρίκορφο, Αίγιο, Αμαλιάδα, Σπάρτη και Ζάκυνθο.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΛειψυδρία : Οι λόγοι που υπάρχει έξαρση του φαινομένου26/07/2024ΠεριβάλλονΠελοπόννησοςΑντιδράσεις για το ειδικό σήμα στα ταξί που δεν δέχονται POS26/07/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαTo πρόβλημα της λειψυδρίας στην Βουλή25/07/2024ΠεριβάλλονΔυτική Ελλάδα