Λαμπρός εορτασμός για τον Άγιο Χαράλαμπο11/02/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία, ΗλείαΤον πολιούχο τους τίμησαν τόσο ο Πύργος Ηλείας όσο και το Νεοχώρι Αιτωλοακαρνανίας. Το παρόν στις λατρευτικές εκδηλώσεις έδωσε πλήθος πιστών και εκπρόσωποι αρχών και φορέων των περιοχών.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία