Με περιπολικό μετέφεραν γιατρό για εφημερία στο νοσοκομείο Μεσολογγίου30/01/2023ΥγείαΑιτωλοακαρνανίαΜε περιπολικό και τη διαδικασία του «εντέλλεσθε» πήγε στο νοσοκομείο Μεσολογγίου γιατροί που ήταν εκτός υπηρεσίας, λόγω έλλειψης προσωπικού σε εφημερία, σύμφωνα με την καταγγελία του ιατρικού Συλλόγου Αιτωλοακαρνανίας.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία