Προτομή στη μνήμη του Ιωάννη Λυκούδη στο Μεσολόγγι30/05/2023ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΈνας ιδιαίτερα σπουδαίος άνθρωπος που αποτυπώθηκε ανεξίτηλα στη μνήμη όλων των Μεσολογγιτών, ο ιατρός και δήμαρχος, Γιάννης Λυκούδης, τιμήθηκε σε μια λιτή τελετή κατα την διάρκεια της οποίας έγιναν και τα αποκαλυπτήρια της προτομής του.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία