Δυτ. Ελλάδα | Μοτοπορεία κατά της βίας σε βάρος των γυναικών από το Αγρίνιο στη Πάτρα15/03/2022ΚοινωνίαΔυτική ΕλλάδαΤα ροζ γιλέκα φορέθηκαν και από το Αγρίνιο ξεκίνησαν με τις μηχανές τους μοτοσυκλετικές λέσχες της Αχαΐας και της Αιτωλοακαρνανίας, για να στείλουν το πιο δυνατό μήνυμα «Κάτω τα χέρια από τα κορίτσια», αφορμή στάθηκε η Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑντιδράσεις για το ειδικό σήμα στα ταξί που δεν δέχονται POS26/07/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαTo πρόβλημα της λειψυδρίας στην Βουλή25/07/2024ΠεριβάλλονΔυτική ΕλλάδαΠανώλη αιγοπροβάτων: Μέτρα λαμβάνουν οι Περιφέρειες24/07/2024ΟικονομίαΔυτική Ελλάδα