Ναύπακτος | Η γιορτή του τρύγου στους Αμπελώνες με το πάτημα του σταφυλιού06/09/2019ΟικονομίαΑιτωλοακαρνανίαΗ εποχή του τρύγου έχει ξεκινήσει και στους Αμπελώνες Ζέλιου στην Ναύπακτο όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, στήθηκε μια γιορτή μεταξύ φίλων και καλλιεργητών. Το πάτημα του σταφυλιού γίνεται παραδοσιακά από μικρούς και μεγάλους…SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία