Ο Δήμαρχος Πύργου παρουσίασε τον συνδυασμό του01/08/2023ΠολιτικήΗλεία«Ενωμένοι αλλάζουμε τον Πύργο» είναι το όνομα του συνδυασμού, της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης του Δημάρχου Πύργου Τάκη Αντωνακόπουλου, στις επικείμενες αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου, που παρουσιάστηκε σε ειδική εκδήλωση στο Επαρχείο.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΔύο ισχυροί σεισμοί σε ένα 24ωρο στην Κυλλήνη09/07/2024ΚοινωνίαΗλείαΜετέτρεψαν την Στροφιλιά… σε πίστα για τζιπ07/07/2024ΠεριβάλλονΗλείαΟ Υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη για τις φωτιές στην Ηλεία26/06/2024ΠεριβάλλονΗλεία