Αργολίδα | Ο Δήμος Άργους – Μυκηνών δίπλα στους Δημότες05/12/2020ΠολιτικήΑργολίδαΟ Δήμος Άργους Μυκηνών, έμπρακτα είναι δίπλα στους δημότες. Μέτρα ελάφρυνσης ανακοίνωσε ο Δήμαρχος Δημήτρης Καμπόσος, για όσες επιχειρήσεις παραμένουν κλειστές και πληττονται σημαντικά αυτή την περίοδο της πανδημίας του κορωνοϊού.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑνοιχτή βιβλιοθήκη – βάρκα στο Πόρτο Χέλι23/07/2024ΠολιτισμόςΑργολίδαΝαύπλιο: Mε μεράκι… η εκδήλωση του Εργαστηρίου Ελληνικού Χορού26/06/2024ΠολιτισμόςΑργολίδαΥψηλός κίνδυνος πυρκαγίας – Ήχησε ξανά το 112 στην Αργολίδα20/06/2024ΠεριβάλλονΑργολίδα