Ο Παγκαλαβρυτινός Σύλλογος Πάτρας έκοψε την πίτα του24/01/2023ΚοινωνίαΑχαΐαΟ Παγκαλαβρυτινός Σύλλογος Πάτρας έκοψε την πίτα του παρουσία πλήθος κόσμου στον πολύχωρο του μηχανουργείο ενώ να σημειωθεί οτι φέτος μέσα από την συγκεκριμένη εκδήλωση ο σύλλογος γιορτάζει και τα 150 χρόνια από την ίδρυση του.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Ούτε τα Χριστούγεννα έτοιμη η πεζοδρόμηση της Μαιζώνος»26/07/2024ΚοινωνίαΑχαΐαΚατάμεστη η λαϊκή αγορά της Πάτρας – Όλοι αναζητούν φθηνότερα προϊόντα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα“Ζαλίζουν»οι τιμές στα ενοίκια στην Πάτρα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα