Παρουσίασε το βιβλίο του “Από τη λάμπα πετρελαίου στη λάμπα Led” ο Θανάσης Κατής20/01/2023ΠολιτισμόςΑχαΐαΟ Θανάσης Κατής παρουσίασε σε γνωστό ξενοδοχείο της Πάτρας το πρώτο του βιβλίο με τίτλο “Από τη λάμπα πετρελαίου στη λάμπα Led” από Εκδόσεις «Σύμβουλος».SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Ούτε τα Χριστούγεννα έτοιμη η πεζοδρόμηση της Μαιζώνος»26/07/2024ΚοινωνίαΑχαΐαΚατάμεστη η λαϊκή αγορά της Πάτρας – Όλοι αναζητούν φθηνότερα προϊόντα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα“Ζαλίζουν»οι τιμές στα ενοίκια στην Πάτρα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα