Πάτρα | Ολοκληρώθηκε η ετήσια γενική συνέλευση του ΣΕΒ – Νέες συνεργασίες με πανεπιστήμια07/06/2022ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαΟλοκληρώθηκε η ετήσια γενική συνέλευση του ΣΕΒ Πελοποννήσου και Δυτικής Ελλάδας. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης σφραγίστηκαν και νέες συμφωνίες του συνδέσμου με το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο και το Πανεπιστήμιο Πατρών.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑντιδράσεις για το ειδικό σήμα στα ταξί που δεν δέχονται POS26/07/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαTo πρόβλημα της λειψυδρίας στην Βουλή25/07/2024ΠεριβάλλονΔυτική ΕλλάδαΠανώλη αιγοπροβάτων: Μέτρα λαμβάνουν οι Περιφέρειες24/07/2024ΟικονομίαΔυτική Ελλάδα