Ναυπακτία | Προχωρά το έργο της ανάπλασης στο Λιμάνι της Ναυπάκτου23/04/2020ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΠροχωρούν οι εργασίες στην Οδό Μπότσαρη στο Λιμάνι Ναυπάκτου. Οι πέτρες έφτασαν και το η επίστρωση των κυβόλιθων θα ξεκινήσει άμεσα ενώ αναμένεται να ολοκληρωθεί τον Ιούνιο όταν και ο δρόμος θα δοθεί και πάλι στην κυκλοφορία.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία