Θα μετρούν για ίχνη ραδιενέργειας στους κάδους της Σπάρτης13/11/2023ΠεριβάλλονΛακωνίαΕπικίνδυνες καταστάσεις για πολίτες και συνεργεία καθαριότητας, μετά την εύρεση επικίνδυνων ραδιενεργών υλικών, πεταμένων σε κάδους της Λακωνικής Πρωτεύουσας. Θα προμηθευτούν μετρητές γκάιγκερ για έλεγχο ραδιενεργών υλικών!SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΕκδηλώσεις για την απελευθέρωση της Μονεμβασιάς23/07/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΘερινό σχολείο για τους απόδημους απο το ΕΑΠ στον Μυστρά22/07/2024ΕκπαίδευσηΛακωνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία