Ναύπακτος | Τίμησαν τον πολιούχο και προστάτη τους Άγιο Δημήτριο27/10/2022ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΜε λαμπρότητα και μεγαλοπρέπεια η Ναύπακτος γιόρτασε τον πολιούχο της Άγιο Δημήτριο. Πλήθος κόσμου όχι μόνο από την πόλη αλλά και την ευρύτερη περιοχή της Αιτωλοακαρνανίας και της Αχαΐας κατέφτασε για να προσκυνήσει την ιερή εικόνα του Αγίου.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία