Το «Άλμα Ζωής» Αχαϊας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του24/01/2023ΚοινωνίαΑχαΐαΣε κλίμα χαράς και συγκίνησης έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το «Άλμα Ζωής» νομού Αχαϊας. Ευχή όλων όσων βρέθηκαν στην εκδήλωση ήταν οι γυναίκες που παλεύουν με τον καρκίνο μαστού να γεμίσουν δύναμη και ελπίδα.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Ούτε τα Χριστούγεννα έτοιμη η πεζοδρόμηση της Μαιζώνος»26/07/2024ΚοινωνίαΑχαΐαΚατάμεστη η λαϊκή αγορά της Πάτρας – Όλοι αναζητούν φθηνότερα προϊόντα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα“Ζαλίζουν»οι τιμές στα ενοίκια στην Πάτρα26/07/2024ΟικονομίαΑχαΐα