Αναβίωσε το έθιμο των «Μπότηδων» στην Κέρκυρα05/05/2024ΤουρισμόςΚέρκυραΑναβίωσε το έθιμο των «Μπότηδων» στην Κέρκυρα με χιλιάδες επισκέπτες να παρακολουθούν το δρώμενο και να ζητωκραυγάζουν στο σπάσιμο των πύλινων σταμνών. Στην Κέρκυρα και ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης που τίμησε το έθιμοSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, ΚέρκυραΚέρκυρα – Σε συνθήκες έκτακτης ανάγκης περιοχές λόγω έλλειψης νερού12/07/2024ΚοινωνίαΚέρκυραΣώθηκε ο 2χρονος που καταπλακώθηκε από μάρμαρο στην Κέρκυρα11/07/2024ΚοινωνίαΚέρκυρα
«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, Κέρκυρα