Το πανηγύρι του Άη Συμιού στο Μεσολόγγι07/06/2023ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΤο πανηγύρι του Άη Συμιού έλαβε χώρα στο Mεσολόγγι. Για τέσσερις ημέρες ντόπιοι και μεσολογγίτες προσκύνησαν στο μοναστήρι του Αγίου Συμεών και τίμησαν την μεγάλη γιορτή γλεντώντας με την ψυχή τους.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία