Το ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδας έκοψε την πίτα του07/02/2023ΚοινωνίαΔυτική ΕλλάδαΣε ένα ιδιαίτερα όμορφο αλλά και συγκινητικό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδας. Το παρόν έδωσε πλήθος κόσμου μεταξύ των οποίων διπλωματούχοι μηχανικοί του ΤΕΕ αλλά και εκπρόσωποι φορέων της πόλης.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑντιδράσεις για το ειδικό σήμα στα ταξί που δεν δέχονται POS26/07/2024ΟικονομίαΔυτική ΕλλάδαTo πρόβλημα της λειψυδρίας στην Βουλή25/07/2024ΠεριβάλλονΔυτική ΕλλάδαΠανώλη αιγοπροβάτων: Μέτρα λαμβάνουν οι Περιφέρειες24/07/2024ΟικονομίαΔυτική Ελλάδα