Ναύπακτος | Τρύγος & παραγωγή κρασιού με τον παραδοσιακό τρόπο στον βοτανικό κήπο19/09/2022ΟικονομίαΑιτωλοακαρνανίαΤην ευκαιρία να μάθουν οι νέοι και να θυμηθούν οι παλιοί πως γίνεται ο τρύγος και πως παράγεται το κρασί έδωσε η οικογένεια Ζέλιου στο Βοτανικό κήπο που διαθέτει ένα μεγάλο αμπελώνα εκτός από τα πολλά είδη δέντρων , λουλουδιών και βοτάνων.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία