Χωρίς ασθενοφόρο και οδηγό το Κ.Υ. Άνω Χώρας17/02/2024Ειδήσεις • ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΈντονες είναι οι αντιδράσεις των κατοίκων της ορεινής Ναυπακτίας αφού το μοναδικό κέντρο υγείας στην περιοχή έχει μείνει χωρίς οδηγούς και ασθενοφόρα θέτοντας σε κίνδυνο τις ζωές όλων.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία