Υπεγράφη το έργο Κροκέες – Λάγιο από τον Περιφερειάρχη Π. Νίκα24/12/2022ΠολιτικήΛακωνίαΣημαντικές συμβάσεις υπέγραψε την Πέμπτη από την Σπάρτη ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου, Παναγιώτης Νίκας. Το πρώτο έργο αφορούσε την συντήρηση της οδού Κροκέες – Λάγιο και όπως δήλωσε η Περιφέρεια χρωστά στο δήμο Ευρώτα πολλά.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΕκδηλώσεις για την απελευθέρωση της Μονεμβασιάς23/07/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΘερινό σχολείο για τους απόδημους απο το ΕΑΠ στον Μυστρά22/07/2024ΕκπαίδευσηΛακωνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία