Ζάκυνθος | Κίνηση ανθρωπιάς από τους κατοίκους του Αγ. Δημητρίου11/10/2019ΚοινωνίαΖάκυνθοςΔίνοντας ρούχα, τρόφιμα και άλλα είδη ανάγκης, οι κάτοικοι του Αγίου Δημητρίου στη Ζάκυνθο στέκονται δίπλα σε άπορους πολίτες. Πρόκειται για μια κίνηση ευαισθητοποίησης, με σκοπό την στήριξη του κοινωνικού παντοπωλείου…SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also like«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, ΚέρκυραΠρωτόκολλο συνεργασίας του Δήμου Ζακύνθου με το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο για το Ναυάγιο26/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθοςΗ παραλαβή της μελέτης για το «ναυάγιο» της Ζακύνθου24/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθος
«Τραγουδισταδες τση Ζάκυθος» & «Παλαιά Φιλαρμονική Κέρκυρας» τιμούν Σολωμό & Μάντζαρο26/07/2024ΠολιτισμόςΖάκυνθος, Κέρκυρα
Πρωτόκολλο συνεργασίας του Δήμου Ζακύνθου με το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο για το Ναυάγιο26/07/2024ΤουρισμόςΖάκυνθος