Μεσσηνία | Από περίπτερο έγινε… δανειστική βιβλιοθήκη. Μια πρωτοποριακή ιδέα στα Φιλιατρά25/10/2019ΕκπαίδευσηΜεσσηνίαΈναν ιδιαίτερο τρόπο αξιοποίησης ενός παλιού περιπτέρου βρήκαν στα Φιλιατρά. Μέλη του Ομίλου πολιτισμού το μετέτρεψαν σε δανειστική βιβλιοθήκη, δημιουργώντας πάνω στην κεντρική πλατεία μια γωνιά ανάγνωσης και χαλάρωσηςSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΘερινό ορεινό σχολείο Ταϋγέτου24/07/2024ΕκπαίδευσηΜεσσηνίαΤα Κέντρα Υγεία «μαραζώνουν» στην Μεσσηνία – Οι γιατροί εγκαταλείπουν16/07/2024ΥγείαΜεσσηνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία