Ένας χρόνος από το ατύχημα με τα άλογα που συγκλόνισε τον Γαλατά Ναυακτίας23/04/2023ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΠέρασε ένας χρόνος από το ατύχημα που συγκλόνισε τον Γαλατά Ναυακτίας. Όταν ένα δίκυκλο, στο οποίο επέβαιναν δυο ανήλικα παιδιά, συγκρούστηκε με αγέλη αλόγωνSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία