ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο. Με πλήθος κόσμου ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις11/12/2017ΚοινωνίαΜεσσηνίαΣτον ρυθμό των Χριστουγέννων μπήκε τη Καλαμάτα, όπου τα παιδιά και ο δήμαρχος Καλαμάτας μέτρησαν αντίστροφά για το άναμμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου στην προκυμαία του λιμανιού της πόλης. SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΘερινό ορεινό σχολείο Ταϋγέτου24/07/2024ΕκπαίδευσηΜεσσηνίαΤα Κέντρα Υγεία «μαραζώνουν» στην Μεσσηνία – Οι γιατροί εγκαταλείπουν16/07/2024ΥγείαΜεσσηνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία