Μεσσηνία | Παγκόσμια ημέρα τουρισμού εκπαιδευτική ημερίδα στην Καλαμάτα28/09/2019ΤουρισμόςΜεσσηνίαΜε αφορμή την παγκόσμια ημέρα του τουρισμού μια ξεχωριστή ημερίδα πραγματοποιήθηκε σήμερα στη Μεσσηνιακή Πρωτεύουσα. Η ημερίδα αφορούσε την απασχόληση στον τουρισμό και αρκετοί νέοι της πόλης έσπευσαν να την παρακολουθήσουν.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΘερινό ορεινό σχολείο Ταϋγέτου24/07/2024ΕκπαίδευσηΜεσσηνίαΤα Κέντρα Υγεία «μαραζώνουν» στην Μεσσηνία – Οι γιατροί εγκαταλείπουν16/07/2024ΥγείαΜεσσηνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία