Ναύπακτος | Ο Δήμος Ναυπακτίας δίπλα σε όποιον το έχει ανάγκη – Ενισχύση του «Βοήθεια στο σπίτι»06/04/2020ΠολιτικήΑιτωλοακαρνανίαΈτοιμες να εξυπηρετήσουν τους δημότες που έχουν ανάγκη είναι οι κοινωνικές δομές του δήμου Ναυπακτίας. Ήδη έχει ενισχυθεί το πρόγραμμα βοήθεια στο σπίτι ενώ ο δήμος θα είναι δίπλα στους πολίτες και για την ψυχολογική τους υποστήριξη.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΑυτοψία στο καταφύγιο ζώων στην Κατοχή Μεσολογγίου25/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανίαΞεκίνησαν οι θερινές εκδηλώσεις στον Δήμο Αμφιλοχίας24/07/2024ΠολιτισμόςΑιτωλοακαρνανίαΑδέσποτο σκυλί επιτέθηκε σε οικογένεια στο Κρυονέρι Ναυπακτίας23/07/2024ΚοινωνίαΑιτωλοακαρνανία