Ώρα Μεσσηνίας | Ο Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού Καλαμάτας, Μιχάλης Αντωνόπουλος | full video30/10/2019Οικονομία • Ώρα ΜεσσηνίαςΜεσσηνίαhttps://www.youtube.com/watch?v=tjUXC27mR9YΕπιτακτική ανάγκη η συλλογική προσπάθεια για την προβολή του ελαιολάδου. Καλεσμένος της Στεύης Κουτσουδάκη ο Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού Καλαμάτας, Μιχάλης Αντωνόπουλος.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΘερινό ορεινό σχολείο Ταϋγέτου24/07/2024ΕκπαίδευσηΜεσσηνίαΤα Κέντρα Υγεία «μαραζώνουν» στην Μεσσηνία – Οι γιατροί εγκαταλείπουν16/07/2024ΥγείαΜεσσηνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία