Λακωνίζειν Ι Οι Σπαρτιάτες δρομείς συνδυάζουν ιστορία και αθλητισμό!15/11/2019Αθλητισμός • ΛακωνίζεινΛακωνίαΟι εκπρόσωποι του Συλλόγου Σπαρτιάτες Δρομείς Π.Βλαχάκος και Γ.Κουλόγιαννης μιλούν για τις δράσεις του συλλόγου και για την συμμετοχή τους στον αυθεντικό Μαραθώνιο της ΑθήναςSharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΕκδηλώσεις για την απελευθέρωση της Μονεμβασιάς23/07/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΘερινό σχολείο για τους απόδημους απο το ΕΑΠ στον Μυστρά22/07/2024ΕκπαίδευσηΛακωνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία