Λακωνία | Στο Γύθειο η ηγεσία των Διεθνών Παιδικών Αγώνων04/10/2019ΑθλητισμόςΛακωνίαΣτη Λακωνία βρίσκεται το Δ.Σ. των Διεθνών Παιδικών Αγώνων. Συγκεκριμένα τα μέλη της αποστολής φιλοξενούνται στον Δήμο Ανατολικής Μάνης με την τεχνική επιτροπή των αγώνων να συνέρχεται προκειμένου να οργανώσει τους αγώνες του 2020 στην Ουγγαρία.SharePinTweetΊσως σας ενδιαφέρουν:You may also likeΕκδηλώσεις για την απελευθέρωση της Μονεμβασιάς23/07/2024ΚοινωνίαΛακωνίαΘερινό σχολείο για τους απόδημους απο το ΕΑΠ στον Μυστρά22/07/2024ΕκπαίδευσηΛακωνίαΜετά την Ασία… μάνγκο σε Μεσσηνία και Λακωνία11/07/2024ΟικονομίαΛακωνία, Μεσσηνία